decalfx

Autoparks – viena no uzņēmuma vizītkartēm

Autoparks – viena no uzņēmuma vizītkartēm

To, ka runāju par reklāmām un automašīnām, jau būsiet pamanījuši, jo tā ir mana bloga pamattēma. Šajā rakstā par to, ka automašīnas vai, pareizāk sakot, autoparks pats par sevi uzņēmumam ir kā viena no vizītkartēm. Uzņēmējam, kurš tirgū virza savu zīmolu, ir jādomā par neskaitāmi daudziem aspektiem, kas veido kopējo tēlu un rada to sabiedrības apziņā.

uzņemuma autoparksNevar noliegt, ka vizuāliem elementiem tajā ir ļoti liela nozīme, jo mēs kā patērētāji taču lielāko daļu informācijas uztveram ar redzi. Krāsas, formas, kvalitāte, dizains – tas viss mūs piesaista. Tāpēc uzņēmējiem, kuri ar mani konsultējas, vienmēr iesaku pievērst lielu uzmanību tam, kādas automašīnas izvēlas savam autoparkam. Nav nozīmes, cik tas ir liels – daži auto vai vairāki desmiti. Šajā gadījumā ir svarīgi, kādu vizuālo iespaidu tie rada.

Un te atkal jāatgriežas jau pie tik bieži pieminētās tēmas par auto uzlīmēm. Katram uzņēmumam, kas domā par sava zīmola atpazīstamību, būtu jāizmanto sava autoparka apzīmēšanai auto uzlīmes ar savu logo vai nosaukumu. Ir jāizveido pamanāms auto uzlīmju dizains. Jāizvēlas atbilstošas krāsas, uzrakstu izmēri, lai tie būtu pamanāmi un radītu apkārtējiem vēlamās asociācijas par šo konkrēto uzņēmumu. Un šajā ziņā iespējas ir ļoti plašas. Katra uzņēmēja ziņā ir – vai izmantot šo lielisko iespēju izveidot uz riteņiem braucošu reklāmu.

apdrukāta mašinaUzņēmumu automašīnas katru dienu pārvietojas pa ceļiem. Tās pamana citi auto vadītāji, gājēji, riteņbraucēji. Ikviens no viņiem var būt potenciālais klients, kuru var piesaistīt ar auto reklāmas palīdzību. Kā piemēru varu minēt gadījumu ar manu paziņu, kurš nodarbojas ar kokapstrādi, ir labs meistars.

Viņam bija divas dāvanu kartes fromme.lv dāvanu servisā – auto apkopei un arī citiem auto pakalpojumiem. Es viņam ieteicu dāvanu kartes izmantot ne tika tīrīšanai, bet izveidot arī auto uzlīmes ar savas mājaslapas adresi. Un ticiet – pēc dažiem mēnešiem viņš zvanīja un teica, ka mājaslapas apmeklētāju un pasūtītāju skaits ievērojami pieaudzis. Auto uzlīmes un reklāma var paveikt patiešām daudz uzņēmuma labā.

FacebookTwitterGoogle+Share

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Choose a Rating