decalfx

Iedarbīga reklāma uz automašīnas

Iedarbīga reklāma uz automašīnas

Ikviens mazs vai liels uzņēmums zinās, ka lielisks veids, kā vairot savu klientu skaitu, ir izstrādāts mārketinga plāns. Veiksmīgi īstenota mārketinga stratēģija var uzņēmuma peļņu palielināt vairākkārt, taču ir būtiski atcerēties, ka darbam jābūt sistemātiskam un nepārtrauktam.

Mārketinga stratēģijā var būt dažādi veidi, kā vairot uzņēmuma atpazīstamību. Var algot sabiedrisko attiecību speciālistu, kurš regulāri par jums informēs masu medijos, izveidos un apkalpos jūsu sociālo tīklu kontus, bez kuriem mūsdienās laba tirdzniecība nav iespējama.

Var arī izveidot vienkāršas reklāmas, kuras tiek publicētas dažādos laikrakstos, žurnālos, televīzijā, vai arī uzdrukājot uz skrejlapām, kuras jaunieši uz ielas izdala.

baltic taxi autoparksTaču viens lielisks veids, kas palīdz biznesam un izmaksās salīdzinoši nelielu summu, ir jūsu uzņēmumā izmantotās automašīnas aplīmēšana ar uzlīmēm, kurā informējat par savu pakalpojumu vai preci. Lielākais labums – reklāma ir mobila, tā kustas apkārt un uzrunā plašākas masas nekā plakāta izvietošana vienā statiskā vietā.

Iedomājieties, ka esat veikals, kurš tirgo auto rezerves daļas. Bez automašīnām mūsdienās iztikt ir neiespējami un tās agrāk vai vēlāk lūzt, tāpēc šādai precei noiets būs nepārtraukti, turklāt – tam lielākoties nav derīguma termiņu. Ja veikals ir atvērts nesen, tad bez uzrunājošiem plakātiem uz veikala, ceļu malās un avīzēs jums lieliski noderēs sava piegādes transporta aplīmēšana ar informāciju.

Turklāt iedarbīgāk būs, ja bez uzraksta “Auto rezerves daļas” būs papildu informācija, kas jūs esat, kāda veida preces jums tieši ir, kā sazināties, un pavisam ideāli – ja preci iespējams pasūtīt arī internetā.

Ir zinātniski pierādīts, ka, ja cilvēki pamana reklāmas, kuras tiem uz to brīdi nav aktuālas un tām īsti nepievērš uzmanību, iegūtā informācija noglabājas zemapziņā. Kad informācija kļūst aktuāla, tad cilvēks jau automātiski zina, kas viņam ir jāmeklē, jo “kaut kur to bija redzējis”.

sponsera reklāmaStarp citu, ja uzņēmuma nav sava transporta, vai arī ir vēlme šādā veidā reklamēties plašāk, var vienoties ar citu automašīnu īpašniekiem par nelielu atlīdzību šādā veidā informēt par savu uzņēmumu.

Īpaši, ja šo automašīnu šoferi mēdz ikdienā mērot lielus attālumus. Un kas zina, varbūt pēc kāda laika jums pavērsies iespēja atvērt kādu no veikala filiālēm jau citā Latvijas pilsētā.

Taču auto uzlīmes uz mašīnām nestāsta tikai par uzņēmumiem. Sportā tas ir veids, kā informēt par saviem atbalstītājiem un sponsoriem. Zināmā mērā –cieņas izrādīšana par sniegto atbalstu. Savukārt tiem, kuri aizraujas ar auto dekorēšanu mākslas pēc, un nevēlas automašīnu pārkrāsot, uzlīmes ir veids kā izpausties.

Esmu redzējis arī laimīgos tēvus, kas savus mazuļus no dzemdību namiem ved izdekorētās automašīnās. Lai nu kā – auto uzlīmes ir ērts un lēts veids, kā paziņot pasaulei savu sakāmo.

FacebookTwitterGoogle+Share

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Choose a Rating