decalfx

Kā saistīta lidošana un automašīnas?

Kā saistīta lidošana un automašīnas?

Jūs visi noteikti esat dzirdējuši, kā sarunvalodā par braucienu ar automašīnu uz kādu mērķi mēs mēdzam izteikties dažādos radošos un tēlainos epitetos. Piemēram, “aizšaut uz tuvāko bodi” un “sēsties pie sava dzelzs rumaka stūres un aizjāt”.Vēl interesantāk – “aizlidošu uz tuvāko veikalu”, ar to domājot nevis burtiski iegādātas lētas aviobiļetes un tam sekojošo lidojumu uz veikalu. Lai cik spilgti un interesanti mēs mēdzam izteikties, doma mums parasti ir viena – iekāpšu savā automašīnā un došos turp, kur man nepieciešams.

Kas ir interesanti, bieži vien cilvēki šos vai kādus citus izteicienus vēlas padarīt nozīmīgākus, liekot tos kā akcentus uzlīmju veidā uz savas automašīnas.

Uzlīmes uz automašīnām

Viens no veidiem, kā mēs mēdzam personalizēt savu transportu, ir aplīmējot to ar dažādām uzlīmēm. Ja profesionālajā sportā šādas rīcības mērķis lielākoties ir informēt par to, kas ir transportā pie stūres un kādi sponsori atbalsta sportistu, tad ikdienā mūsu mērķi mēdz būt sekojoši:

  • Vēlme būt asprātīgam
  • Citu satiksmes dalībnieku informēšana par kaut ko jums būtisku, piemēram, ka automašīnā tiek vizināts mazulis vai autovadītājam ir invaliditāte
  • Apliecinājums par jūsu piederību pie kāda no klubiem vai domubiedru grupām
  • Reklāma – uzņēmuma vai jūsu pašu personīgā – nav tik būtiski.

Protams, iemesli ir dažādi, taču ir dažas, kuras redzētas uz vairāk nekā tikai uz vienas automašīnas.

Populārākās uzlīmes, tai skaitā par lidošanu

Kā vienu no slavenākajām un biežāk redzētajām var minēt “Babyonboard” vai latviskā versija “Mašīnā bērns”, sievietēm redzētas “Sieviete pie stūres”, bet tiem, kurus aizrauj ātrums – “Dzimis driftam”.

Runājot par “lidošanu” ar savu auto, arī par šo tēmu redzētas daudzas uzlīmes. Piemēram, angliski ir redzēti “I believe I canfly”, “Spreadyourwingsandfly” un citi. Bet ja jūs tomēr esat iegādājušies lētas aviobiļetes un šāda veida izcelšanās nav jūsu gaumē, tad vienmēr paliek iespēja internetā atrast citas idejas. Starp citu, kādu no tām varat pasmelties http://stickershop.lv/uzlimes/.

FacebookTwitterGoogle+Share

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Choose a Rating