decalfx

Kāpēc iegādāties KASKO apdrošināšanas polisi internetā?

Kāpēc iegādāties KASKO apdrošināšanas polisi internetā?

Cilvēki mūsdienās novērtē iespēju visu izdarīt ērti un ātri. Tas attiecas arī uz KASKO apdrošināšanas polises iegādi. Tev ir iespēja iegādāties KASKO apdrošināšanas polisi, neizejot no mājām. Tā ir lieliska iespēja iegādāties polisi jebkurā laikā un vietā, jo viss, kas nepieciešams, ir pieeja internetam. Manapolise.lv ļauj iegādāties polisi dažu sekunžu laikā, kā arī salīdzināt visu apdrošināšanas kompāniju piedāvājumus. Tā ir iespēja nepārmaksāt un iegādāties pašu izdevīgāko apdrošināšanas polisi, kas būs lielisks sabiedrotais uz ceļa.

Kā iegādāties

Ienāc Manapolise.lv un salīdzini visas apdrošināšanas kompānijas. Ir vairāki kritēriji, kas nosaka to, cik tev izmaksās KASKO apdrošināšanas polise, tāpēc ir svarīgi salīdzināt visus piedāvājumus un izvēlēties pašu piemērotāko un izdevīgāko tieši sev. Lai uzzinātu, kura apdrošināšanas kompānija tev piedāvā izdevīgāko KASKO apdrošināšanas polisi, tev nepieciešams ievadīt savas automašīnas numuru, automašīnas reģistrācijas apliecības numuru, savas automašīnas vērtību, jaunākā lietotāja vecumu, kā arī jaunākā vadītāja stāžu. Ievadot šos datus, dažu sekunžu laikā uz tava ekrāna parādīsies visas apdrošināšanas kompānijas secībā no izdevīgākā piedāvājuma līdz dārgākajam. 

KASKO cena

KASKO apdrošināšanas polises cenu nosaka vairāki kritēriji, kas tiek ņemti vērā, aprēķinot KASKO polises cenu. Katra apdrošināšanas kompānija ņem vērā citus faktorus, tāpēc svarīgi salīdzināt visu apdrošināšanas kompāniju piedāvājumus. Viens no galvenajiem kritērijiem, aprēķinot KASKO polises cenu, ir transportlīdzekļa vecums un vērtība, kā arī tā marka un modelis. Ļoti svarīgs kritērijs ir arī autovadītāja vecums un stāžs. Apdrošināšanas kompānijas ņem vērā arī transportlīdzekļa īpašnieka apdrošināšanas vēsturi. Attiecīgi, ja transportlīdzekļa īpašnieks bijis godīgs un prātīgs ceļu satiksmes dalībnieks, tad KASKO apdrošināšanas polise būs lētāka. Tāpat svarīgs kritērijs ir arī polises darbības teritorija. Tāpat liela nozīme ir arī izvēlētajam pašriskam, kas nozīmē, jo lielāka ir pašriska summa, jo zemāka būs KASKO polises cena.

Kāpēc iegādāties

Kā zināms, KASKO apdrošināšana nav obligāta. Obligāta ir OCTA apdrošināšanas polise, tāpēc KASKO apdrošināšanas polisi daudzi autovadītāji neizvēlas, tomēr, iespējams, tas ir tāpēc, ka viņi nav informēti par KASKO polises priekšrocībām. KASKO apdrošināšana segs zaudējumus neatkarīgi no tā, kura persona būs izraisījusi ceļu satiksmes negadījumu. OCTA polise sedz zaudējumus tikai cietušajai pusei. Tāpat KASKO apdrošināšanas polise paredz to, ka tev jebkurā diennakts laikā būs pieejama diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa. Piemēram, ja rodas problēmas ar motora iedarbināšanu vai riepu nomaiņu, vai, piemēram, pusceļā beidzas benzīns un tuvākais benzīntanks ir ļoti tālu, tev ir iespēja sazināties ar diennakts tehniskās palīdzības servisu, kas atbrauks un izdarīs visu tavā vietā.

mans auto

KASKO apdrošināšanas polise būs lielisks sabiedrotais uz ceļa, jo neatkarīgi no tā, kurš būs vainīgs pie ceļu satiksmes negadījuma, zaudējumi tiks atlīdzināti. Tāpat tā ir iespēja saņemt lielisku servisu jebkurā diennakts laikā. Tev ir iespēja iegādāties KASKO apdrošināšanas polisi internetā. Ja tev rodas kādi jautājumi, vari sazināties ar manapolise.lv konsultantiem, kuri atbildēs uz visiem neskaidrajiem jautājumiem, kas radīsies saistībā ar KASKO, kā arī sniegs konsultāciju, palīdzot tev izvēlēties pašu piemērotāko un izdevīgāko apdrošināšanas polisi tieši tev. KASKO kalkulators ir ļoti ērts rīks, lai jebkurā sev ērtā laikā un vietā salīdzinātu visu apdrošināšanas kompāniju piedāvājumus. Tā ir iespēja ietaupīt laiku, jo nebūs jāapmeklē visu apdrošināšanas kompāniju mājaslapas, kā arī, tas ir lielisks un ērts veids, kā iegūt KASKO polisi.

FacebookTwitterGoogle+Share

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Choose a Rating