decalfx

Kvalitatīvs un atbilstoši aprīkots auto sekmē biznesu

Kvalitatīvs un atbilstoši aprīkots auto sekmē biznesu

Gribu jums atgādināt to, ka automašīnas kvalitāte un tās vizuālais tēls ir svarīgs biznesa virzībā un arī panākumos. Šo faktu jau vairākkārt esmu minējis, bet ikdienā redzu, ka daudzi uzņēmēji to joprojām neņem vērā. Vispār tā ir plaša tēma, kuras sakarā var runāt un runāt. Katram uzņēmējdarbības veidam un specifikai var izvirzīt savus kritērijus, kādu auto marku un segmenu izvēlēties.
Reprezentatīviem nolūkiem tas būs viens modelis, bet darba un ikdienas vajadzībām – pavisam cits. Ērtības, funkcionalitāte, ekonomiskums, dizains – tās visas ir lietas, par kurām jādomā, jāvērtē pirms iegādāties auto savam uzņēmumam un padarīt to par uzņēmuma seju. Jo automašīnas, kas aplīmētas ar uzņēmumam logo un uzrakstiem, neizbēgami ir viens no ikdienā redzamiem uzņēmuma tēla un atpazīstamības veidotājiem.

Kvalitātei un cenai ir nozīme. Konkurenti, klienti un partneri par uzņēmēju spriež arī pēc viņa autoparka vērtības un kvalitātes. Tāpēc tā nav īstā lieta, uz ko taupīt. Mums taču katram arī gribas iegādāties skaistāku un labāku auto, jo tad atstāsim labāku iespaidu uz apkārtējiem, pretējo dzimumu, kolēģiem.

Es naudu savam auto nežēloju. Lai to atļautos, pat tika veikta manu esošo kredītu apvienošana “Latvijas Hipotēkā”. Ar kredītu apvienošanu varēju samazināt izdevumus un ietaupīto naudu novirzīt jauna auto līzingam.

Katrai auto markai ir sava reputācija, vēsture. Savā ziņā auto markas izvēle kaut kādu daļu no šī auto ražotāja tēla pārnes arī uz auto īpašnieka uzņēmumu.

Tāpēc ir vērts apskatīt vairākus variantus, pafantazēt, kā šis auto saskan ar uzņēmuma un arī tā vadītāja tēlu. Un kā tam piestāvēs uzņēmuma logo auto uzlīmes, kas taču ir neatņemam sastāvdaļa.

reprezentatīva mašīna Ko es pamanu uz ielas braucošajām uzņēmumu automašīnām? Pamanu, cik labā tehniskā un vizuālā stāvoklī tās ir. Cik tās ir tīras. Kā šis auto un tā vadītājs uzvedas ceļu satiksmē? Tās ir lietas, kas man pastarpinātu veido arī šī uzņēmuma tēlu. Un tā kā aizraujos ar auto uzlīmēm, vienmēr pievēršu uzmanību to dizainam, izvietojumam, grafiskajiem un mākslinieciskajiem risinājumiem.

Vienmēr vērtēju un salīdzinu. Tā man galvā rindojas dažādi veiksmīgie un arī neveiksmīgie piemēri, ko nācies redzēt. Tā ir pieredze, ko ļoti labi varu izmantot savā ikdienā, konsultējot cilvēkus par to, kādas auto uzlīmes izvēlēties, cik lielas, kur tās labāk izvietot. Kādai automašīnai, kāds risinājums būs veiksmīgāks.

 

FacebookTwitterGoogle+Share

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Choose a Rating