decalfx

Par attīstību – gan biznesā, gan personīgajās kvalitātēs

Par attīstību – gan biznesā, gan personīgajās kvalitātēs

Ilgtermiņā pastāvēt var tikai tas, kas spēj mainīties, skatīties plašāk un pieņemt pasaules daudzveidību. Attīstība ir balstīta uz pārmaiņam un elastību gan domāšanā, gan rīcībā. Tāpēc ir tik svarīgi, ka mācāmies, domājam, izpētām, gūstam jaunu pieredzi.

Tas ir ļoti būtiski gan veiksmīgai ekonomikai un uzņēmējdarbībai, gan katram cilvēkam kā indivīdam, jo nemitīga attīstība nodrošina to, ka spējam kļūt arvien labāki, prasmīgāki un pielāgojamies konkrētā laika un situācijas prasībām.

Pieredze ārpus Latvijas

LondonEs savus pirmos vērtīgos iespaidus un pārdomas par dažādiem procesiem ieguvu tieši ārzemēs. Tas jau gan bija krietnu laiku atpakaļ, kad vēl biju tikko uzsācis studijas. Toreiz pavadīju dažus mēnešus Lielbritānijā apmaiņas programmā. Studijas bija tikai viens aspekts, jo patiesībā vide un pati sabiedrība, tās kārtība deva daudz vairāk iespaidu.

Redzēju, cik ļoti tajā laikā Latvijas uzņēmējdarbības vide un arī publiskā telpa atšķiras no ārzemēs esošās. Un tas ļāva saprast, ka Latvijā attīstība ir atkarīga no tā, cik veiksmīgi varam pārņemt dažādas pasaules pieredzes. Tagad šādus iespaidus jaunie cilvēki un topošie dažādu jomu speciālisti var iegūt jau samērā agri, jo aģentūra Ergo Education piedāvā dažādas nometnes bērniem un jauniešiem ārzemēs.

Nometnes bērniem un jauniešiem sniedz vērtīgu pieredzi, iespaidus, palīdz apgūt angļu valodu un iegūt citu skatupunktu uz procesiem pasaulē. Un tas ir labs pamats, lai vēlāk jaunietis drosmīgi izvēlētos savu profesiju, personīgo izaugsmi un to radītu arī sev apkārt – biznesā, pārvaldē, ekonomikā.

Pielāgošanās mūsdienu tendencēm

Pasaule tagad piedzīvo ļoti strauju attīstības lēcienu – tehnoloģijās, zinātnē, medicīna, virtuālajā vidē. Brīžiem pat visam nevaram izsekot. Tomēr tā visa ir realitāte, kas tūlīt jau ieņems stabilu vietu ikdienas procesos, tāpēc to visu izzināt un apgūt pēc iespēja ātrāk ir izdevīgi. Jo ātrāk to iemācāmies ieviest savā darbā un biznesā, pielāgot savām vajadzībām, jo veiksmīgāki varam būt.

Veiksmīgs bizness un efektīvs mārketings

idejaTie ir nedalāmi jēdzieni. Tā arī ir viena no šī modernā un tehnoloģiju laikmeta tendencēm, ka lielo konkurenci var izturēt tikai tie uzņēmji, kuri izmanto efektīvākos mārketinga rīkus, pārvalda zīmola veidošanas un virzīšanas mākslu. Te var runāt gan par efektīvu pārvaldību, gan interneta mārketinga izmantošanu, gan vizuālajiem risinājumiem, dizainu un dažādiem citiem aspektiem, kas ievērojami ietekmē uzņēmējdarbības panākumus.

Atrast vienu pieeju un pie tās arī palikt – tas nozīmē nolemt biznesu stagnācijai.

Tik mainīgā ekonomikas un pārdošanas vidē, kāda tā ir tieši tagad, nemitīgi jādomā par attīstību un nākotnes iespējām. Tāpēc vienmēr jādomā vienu soli uz priekšu. Reklāmas joma šajā ziņā arī ir tik mainīga un jauninājumu pilna, ka noteikti ir vērts izmantot pašus aktuālākos risinājumus, lai veicinātu savu biznesu. Vizuālā reklāma jau ir pārbaudīta vērtība, tomēr arī šajā jomā dizaina un tehnoloģiju iespējas piedāvā inovatīvus risinājumus, kas noteikti skar arī manu mīļako jomu – auto reklāmu uzlīmes. Arī tas ir pārdomāts ieguldījums rītdienā un zīmola attīstībā.

 

FacebookTwitterGoogle+Share

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Choose a Rating