decalfx

Reizēm auto ir tikai pārvietošanās līdzeklis

Reizēm auto ir tikai pārvietošanās līdzeklis

Daudzos šī bloga ierakstos esmu stāstījis par auto uzlīmju nozīmi, to ietekmi uzņēmuma un arī personīgā tēla veidošanā. Par tēmām, kas saistītas ar reklāmu un mārketingu plašākā tā nozīmē. Un tas ir būtiski, aktuāli un joprojām noderīgi. Bet vienmēr ir brīži, kad savās domās un darbos nedaudz nākas atkāpties no ierastā un vispārpieņemtā. Arī es savā blogā gribu uzrakstīt par to, ka reizēm auto ir tikai auto – pārvietošanās līdzeklis, kas ļauj ātrāk un ērtāk nokļūt tur, kur nepieciešams. Un nav nozīmes, kāds ir modelis, kāda krāsa, vai tam ir kādas uzlīmes. Zinu, ka daudzi automašīnu tādā rakursā uztver visu laiku, bet man vienmēr paticis redzēt automašīnā kaut ko vairāk.

autoBet šoreiz par to, ka arī es savā ikdienā reizēm nokļūstu situācijās, kad auto ir tikai ērtākais risinājums. Kad jānokļūst citā pilsētā vai pat vēl tālāk un laika nav daudz, tad auto ir visērtākais veids. To zinu arī es. Tāpēc, ja esmu ieplānojis aizņemtu dienu, kuras laikā jānokļūst dažādās vietās, tad vienmēr izmantoju automašīnu.

Protams, gadās ķibeles, kad savs auto nav darba kārtībā, bet steidzami vajag doties ceļā. Ar kaut ko tik nepatīkamu ir gadījies sastapties arī man. Ko darīt? Kā glābt situāciju?

Man ir izlīdzējušies draugi un paziņas, kuri gatavi uz dienu aizdot savu auto. Un tad man tiešām ir vienalga, kāda ir mašīna, ka tikai tā pilda savu galveno funkciju – ļauj man nokļūt galamērķī.

Reizēm nav laika kavēties

Toreiz, kad pēkšņi savs auto mani uzmeta, man pēc nepilnas stundas bija jābūt pie neirologa. Jau ilgāku laiku mocījos ar miega traucējumiem un citiem nepatīkamiem simptomiem, kas mudināja domāt, ka pie vainas neiroloģija. Tad nu pēc ilgāka pārdomu brīža un šaubām, kā jau vīrietis, kuram bail no ārstiem, tomēr meklēju, kur pieejams neirologs par labāku cenu, jo rindas par valsts līdzekļiem jau bija nesagaidāmas. Kad neirologs bija atrasts, atlika tikai sagaidīt īsto dienu pēc divām nedēļām. Kad neirologa apmeklējuma diena jau klāt, tad gadās tāds nepatīkams šķērslis kā salūzis auto.

Tādos brīžos redzu, ka auto ir detaļu kaudze, ka tas ir mehānisms, kam labs izskats nepalīdzēs tikt uz priekšu. Ja ir kāda tehniska vaina, tad tas arī stāv uz vietas. Un tad var par skaistajām uzlīmēm priecāties, cik vien grib. Tas situāciju nemainīs. Primāri automašīnai ir vajadzīgs labs tehniskais stāvoklis, jo tikai tad tā var pildīt savus tiešos pienākumus – pārvadāšanu.

Auto jāpārbauda laikus

Tāpēc šāds gadījums ar auto, kas vajadzīgajā brīdi neklausa, man pašam ir kārtējais atgādinājums, ka jāatceras regulāri veikt auto tehnisko pārbaudi. Arī tad, ja nekas īsti neliecina par nelaimi un problēmām. Jo tās jau par sevi iepriekš neziņo. Labāk būt pārliecinātam, ka neviena svarīga detaļa nav tuvu savas kalpošanas beigām. Un nepaziņos to uz ceļa vidus, kad steigsieties uz kādu svarīgu tikšanos.

Reizēm auto ir tikai auto – metorizēts rīks ar savām tehniskajām problēmām. Un šis jautājums ir prioritāte, kas ir svarīgāka par estētiku un labu dizainu, ko reprezentē auto uzlīmes. Auto uzlīmes savu funkciju daudz labāk pilda, ja atrodas uz labas, kvalitatīvas un tehniski labā stāvoklī esošas automašīnas, kas nepieviļ nekādās ikdienas gaitās.

FacebookTwitterGoogle+Share

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Choose a Rating