decalfx

Reklāma, kas piesaista uzmanību

Reklāma, kas piesaista uzmanību

Domāju, ka pilnīgi visiem no mums ir skaidrs tas, ka, lai šajā dzīvē kaut ko panāktu, vispirms ir jāatrod veids, kā kļūt redzamam citu acīs – pamanāmam. Ļoti daudzi cilvēki to visai veiksmīgi dara ar savu uzvedību, dažādiem gājieniem un tamlīdzīgi, tomēr, ja tā padomā, tad bieži vien šīs darbības nav tās pozitīvākās.

Es gribu teikt to, ka šādos gadījumos visbiežāk tiek izvēlēta nepareiza taktika cilvēku uzmanības piesaistīšanai, tas ir, cilvēki to cenšas darīt nevis ar labu, bet gan uzspiesti un visai negatīvi, kas savukārt rada gandrīz vai pretēju efektu. Jā, par šiem cilvēkiem runā, tomēr ne to labāko. Un es domāju, ka to nevēlas neviens no mums, vai ne?

Vienmēr, kad runa ir par publicitāti, jādomā par to, kā jūs vēlaties, lai uz jums skatās citi. Katrā ziņā, es labprāt gribētu, lai apkārtējie mani redz baltu un pūkainu, tādu, par ko nav nekā slikta ko teikt.

Protams, ne vienmēr ir iespējams izdabāt un izpatikt pilnīgi visiem, tā dzīvē vienkārši nenotiek, tomēr labāk taču ir, lai vairāk ir kas labs ko pateikt nevis kas slikts, vai ne tā? Katrā ziņā, to vēlos es un tāpēc arī šodien gribu padalīties ar to, kā, manuprāt, šādu efektu ir pieejams panākt.

advertisement

Protams, ka pašā sākumā ir jāsāk ar sevi. Nostādiet sev mērķi- ko es vēlos panākt un kāds vēlos izskatīties citu acīs. Izveidojiet savu tēlu galvā un pēc tam centieties to iznest arī realitātē.

Tomēr centieties arī pārāk nemainīt savu patieso tēlu, jo samākslotību pamanīt ir visai viegli.

Domāju, ka labākā taktika vienmēr ir būt pašam tomēr nedaudz arī piedomājot par to, vai tas, ko darām ir atbilstoši un vai apkārtējos tas neradīs izbīli.

Es personīgi vienmēr cenšos padomāt ar to, kā jebkura mana darbība varētu izskatīties no malas, un ko teiktu es pats, ja ko tādu pamanītu. Un tikai pēc tam es patiešām sāku kaut ko darīt vai teikt.

Sava tēla radīšana ir ļoti svarīgi ne tikai personīgajai dzīvei, bet arī ļoti daudzos citos aspektos, piemēram, kad runa ir par finansiālo pusi. Mēs tomēr dzīvojam tādā laikā, kur visu par cilvēku uzzināt ir patiešām vienkārši.

Atliek vien atvērt internetu un nedaudz papētīt sociālos portālus, lai varētu spriest par cilvēku – viņa brīvā laika pavadīšanas veidiem, hobijiem, par to, kāds ir viņu draugu loks un tamlīdzīgi.

Nav šaubu, ka neviens nevar izbēgt no sava veida
carizsekošanas sociālajos portālos, ja reiz ir tajos piereģistrējies, tāpēc labāk ir parūpēties par to, lai tajos nebūtu nekā negatīva.

Es gribu pateikt to, ka neviens taču neņemtu darbā cilvēku, kura sociālais profils stāsta par to, ka viņam pārāk daudz patīk atpūsties kopā ar draugiem un vēlu nākt mājās, jo tas uzreiz liek domāt par to, ka šāds cilvēks nav pārāk nopietns.

Tā pat jau ir arī daudzas citas lietas, par ko vajadzētu aizdomāties, ja publicējas savu dzīvi internetā- vai tas ir vajadzīgs, vai vēlāk to nenožēlosiet un par šo publikāciju nekaunēsieties? Katrā ziņā, to visu ir vērts apsvērt, jo internets taču ir tik plašs un neizprotams, nekad nevar zināt, kurā brīdī no jauna var parādīties kas apkaunojošs, ko jūs labprātāk būtu aizmirsis.

Cilvēka sociālais profils un viņa attieksme tomēr ir sava veida reklāma, un pie tās vienmēr vajadzētu piedomāt. Protams, šodien tas varbūt nešķiet nekas pārāk svarīgs, tomēr, ja rīt kaut kas mainīsies, piemēram, nāksies meklēt jaunu darbu vai tamlīdzīgi- tas var izrādīties izšķiroši.

Jums vienmēr ir jāseko līdzi tam, kā izskatāties citu acīs un vai viņi gadījumā nevar pastāstīt par jums ko tādu, kas ne vien nav ne vien taisnība, bet arī var iespaidot jūsu turpmākos dzīves plānus un ieceres!

FacebookTwitterGoogle+Share

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Choose a Rating