decalfx

Vizuālā tēla nozīme

Vizuālā tēla nozīme

Savas nodarbošanās ietvaros man nācies satikties ar cilvēkiem, kuri nesaprot, kāpēc gan viņiem vajadzētu tērēt naudu, lai aprīkotu uzņēmuma automašīnas ar piemērotām auto uzlīmēm. Un man nācās viņiem skaidrot, ka vides un to reāliju  izskatam ir tikpat liela nozīme, kā cilvēka ārējam tēlam. It īpaši, ja ar šo rīku vai vides palīdzību vēlamies nopelnīt, ja tas ir mūsu darba instruments, kā tas ir gadījumā ar uzņēmuma autoparku.

Daži argumenti, kāpēc vizuālais koncepts ir svarīgs arī apkārtējā vidē un reālijās

  • Auto Stila nozīmePotenciālais klients vienmēr vispirms vērtē ar acīm. Un vizuālie risinājumi ir tas veids, kā piesaistīt uzmanību.
  • Autoparks ir viena no redzamākajam uzņēmuma vizītkartēm. Tā sakārtošana un arī izskata uzlabošana vienmēr atmaksājas.
  • Sakārtota un akurāta vide, pārdomāti risinājumi arī sīkumos ļoti daudz ko izsaka par vietas vai lietas saimnieku.
  • Estētiska vide un risinājumi vienmēr vairo cilvēku emocionālo komfortu, radot patīkamas sajūtas un nosakņu. Pārdošanā tas ir ļoti būtiski.

Pirmais iespaids

Ja atnākam pie kāda ciemos, pirmo reizi esam viņa īpašumā, tad viss, ko redzam, veido mūsu kopējo iespaidu. Ja redzam, ka pagalms ir nesakopt, dūmvads nobrucis, automašīna netīra – kādu iespaidu tas rada? Tas mums liek domāt arī par saimnieka cilvēciskajām kvalitātēm, jo viņam nerūp ģimenes drošība, ja dūmvads ir sabrucis, nerūp savs un ciemiņu komforts, ja nevar sakopt pagalmu. Diez vai gribam kādos ciešākos darījumos saistīties ar cilvēku, kam ir tāda attieksme. Tas pats ir arī ar uzņēmējiem. Ja ārējais vizuālais tēls, ko pauž uzņēmuma teritorija, arī automašīnas, darbinieki, rada nevīžīgu iespaidu, tad šis tēls potenciālā klienta acīs arī pielīp konkrētajam zīmolam.

Auto Garāža pie mājasKā uzlabot uzņēmuma vizuālo konceptu
Tieši tāpēc uzņēmējam ir svarīgi padomāt ne tikai par savu jauno uzvalku, bet arī sava uzņēmuma nekustamajiem īpašumiem, to stāvokli, teritorijas labiekārtošanu, izmantotajām automašīnām, to vizuālo noformējumu un spēju piesaistīt uzmanību. Profesionālas, ar gaumīgu dizainu sagatavotas auto uzlīmes šajā ziņā ir ļoti labs risinājums, kā uzlabot uzņēmuma vizuālo konceptu.

FacebookTwitterGoogle+Share

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Choose a Rating